نخستین گردهمایی مشاوره غیر حضوری کسب و کارهای نوپای استان همدان

707 بازدید

به همت بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی برگزار شد:

نخستین گردهمایی مشاوره غیر حضوری  کسب و کارهای نوپای استان همدان

در پی همه گیری و انتشار ویروس کرونا در کشور، بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی با هدف کمک و مشاوره به کسب و کارهای نوپا، اقدام به برگزاری نخستین گردهمایی مشاوره آنلاین از طریق نرام افزار اسکایپ، برای استارت آپ های استان همدان نمود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی، در این همایش که با حضور آقایان دکتر امیر حسین اسدی، مدیر عامل این بنیاد، دکتر محمد عبده ابطحی، مدیر ملی رسته توسعه فن آوری اطلاعاتِ یونیدو و خانم دکتر فاطمه رستم خانی، دستیار معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغالِ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین مدرس و مشاور کسب و کار برگزار شد.

در ابتدا هریک از استارت آپ های شرکت کننده، در رابطه با فعالیت های خود و همچنین مسائل و چالش های پیش رو توضیحاتی را ارائه نمودند و در ادامه هریک از اساتید، توصیه، راهنمایی و مشاوره های لازم را در خصوص موضوعات مطرح شده بیان داشتند.

گفتنی است یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در این جلسه، دعوت از استارت آپ ها برای ثبت اطلاعات خود در سامانه ی بنیاد ملی توسعه فن آوری های فرهنگی بود تا به این ترتیب، صاحبان این کسب و کارهای نوپا بتوانند مشاوره ها و راهنمایی های بیشتری را در حوزه فعالیت خود از اساتید این حوزه کسب نمایند.

لازم به ذکر است در این گردهمایی 5 شرکت فن آور پارک علم و فن آوری استان همدان با فعالیت در حوزه هایی چون سامانه مدیریت باشگاه مشتریان (سامانه خرید و فروش اعتباری)، ساخت مدل های سفال، سرامیک و چینیِ بهداشتی با بهره گیری از فن آوری چاپگرهای سه بعدی، فعالیت های کشاورزی با محوریت برقراری ارتباط بین کشاورزان و مالکان ماشین آلات کشاورزی، آموزش آنلاین فن آوری اطلاعات و هوش مصنوعی و همچنین فعالیت در زمینه اپلیکیشن فروشگاهیِ زنجیره ای حضور داشتند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.iranctech.ir/?p=2075
اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد نخستین گردهمایی مشاوره غیر حضوری کسب و کارهای نوپای استان همدان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.