قوانین و مقررات

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و شرکت در رویداد ها در سایت بنیاد ملی توسعه ی فناوری های فرهنگی را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت در سایت کنند.

 

1. در سایت در قسمت حاشیه ی آبی رنگ وسط صفحه که جمله ی به مرکز مورد نظر برو رفته و از آن قسمت استان و یا مرکز نوآوری خود را انتخاب کنید.

 

2. به قسمت عضویت مرکز نوآوری مراجعه کنید.

 

3. در این مرحله با انتخاب یکی از گزینه های زیر به عنوان کاربرپایه (اشخاص حقیقی، دانشجویان، هیئت علمی)، سرمایه گذار هستم، استارتاپ هستم، منتور هستم و سازمان هستم می توانید در سایت ثبت نام کنید.

 

4. کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای بازیابی آن از صفحه ی ورود بخش فراموشی رمز عبور اقدام نماید.

 

5. فرآیند شرکت در رویداد ها
– به مرکز نوآوری استان مورد نظر خود وارد شوید.
– بر روی رویدادی که می خواهید شرکت کنید کلیک کنید.
– روی گزینه ی ثبت نام زده و با وارد کردن اطاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره تماس و کد ملی فرآیند ثبت نام را تکمیل کنید.

 

6. کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.این امر برای صدور گواهی نهایی حضور در دوره ها، الزامیست.

 

7. پس از ثبت ‌نام تحت هیچ شرایطی شهریه پرداختی (حتی قبل از شروع رویداد) مسترد نخواهد شد.

 

8. لازم به ذکر است که حتما 15 دقیقه قبل از شروع رویداد ها در مرکز حضور داشته باشید.